آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده توسط بخار و لیزر

امروزه و با توجه به زیاد شدن مشکلات مو و آسیب های زیادی که در اثر رنگ و یا سوختگی های ناشی از آن بوجود می آید آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده ضروری به نظر می رسد.

با استفاده از متد ها و روش های جدید آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده می توان این مشکلات را برطرف نمود و زیبایی و درخشندگی دوباره را به موها بازگرداند. برخی از روشهای احیای مو توسط بخار و لیزر انجام می شود که برای همیشه می توانند سلامتی و زیبایی را به موهای آسیب دیده هدیه کنند.

 

نکاتی در رابطه با آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده توسط بخار و لیزر

در ابتدا لازم است تا اطلاعات مفیدی پیرامون اکسیژن رسانی و در اصطلاح اوزون تراپی مو بیان کنیم و ضرورت استفاده از آن را برای موهای خشک و آسیب دیده بررسی نماییم. اکسیژن تراپی مو توسط دستگاهی به نام میکرومیست انجام می شود که بوسیله این دستگاه ماندگاری و تاثیر بیشتر احیا را بر روی موها مشاهده می کنیم.

آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده توسط بخار و لیزر با همین دستگاه انجام می شود و ترمیم و بازسازی موها به بهترین شکل و با کیفیت فوق العاده انجام می شود. دستگاه میکرومیست می تواند آبرسانی و اکسیژن تراپی عمیق تری بر روی پوست سر و ساقه مو ایجاد کند. همچنین با رسیدن آب و اکسیژن به پوست سر و موها درخشندگی و نرمی بیشتری برای رشد مو و شرایط بهتری در روزهای بعدی نیز فراهم می شود.

 

اکسیژن رسانی و آبرسانی عمیق به ساقه و ریشه مو چگونه انجام می شود؟

با انجام اوزون تراپی و یا اکسیژن رسانی و آبرسانی عمیق به ساقه و ریشه مو، ریزش مو کنترل می شود و به تدریج کم می شود. اکسیژن فعال لایه ای قوی و محافظ بر روی پوست سر و موها ایجاد می کند که این لایه Peptones نام دارد. این لایه سبب بهتر شدن کوتیکول مو و انجام طبیعی عملیات رشد آن می شود. با این تفسیر موهایی که این لایه را دریافت می کنند درخشنده تر و زنده تر از قبل به نظر می رسند و موهایی که در آینده رشد می کنند حالت پذیر تر و براق تر خواهند بود.

 

اکسیژن تراپی مو چیست؟

برای اکسیژن تراپی مو در ابتدا موها را جمع می کنند و آنها را در محفظه ی مخصوصی که بخار و آب را به مو می رساند قرار می دهند. آب و بخار با دمای مورد نظر تنظیم می شود و به محفظه ای که موها در آن قرار دارد وارد می شوند. با گرم شدن پوست سر منفذهای آن باز شده و مواد مغذی و آب را درون خود وارد می کنند. سپس با استفاده از تکنولوژی دستگاه میکرومیست آب به اجزای تشکیل دهنده آن تجزیه می شود و باعث اکسیژن رسانی و آبرسانی عمیق به ساقه و ریشه مو می شود.

 

حتما بخوانید: نکات خواندی برای تقویت و درخشندگی مو

اکسیژن تراپی مو و ضد عفونی کننده ریشه و نرم کننده ساقه

برای از بین بردن میکروب و باکتری هایی که روی سطح پوست سر قرار دارند اکسیژن را وارد فولیکول مو می کنند و این امر سبب یکی شدن اکسیژن و عناصر مو می شود و بدین ترتیب تمامی آلودگی ها از روی پوست پاک شده و اکسیژن ضد عفونی کننده ریشه و نرم کننده ساقه سبب پاکسازی و استریلیزه شدن موها می شود.

 

اکسیژن تراپی برای مو چه تاثیرات دیگری دارد؟

اکسیژن همان ازن می باشد که باعث بیشتر شدن جریان خون و تامین اکسیژن مورد نیاز مو می شود. با اکسیژن تراپی مو می توان ضخامت بیشتری به مو ها داد و از ریزش آن که ناشی از کمبود اکسیژن و خون رسانی می باشد را برطرف کرد. همچنین اکسیژن تراپی مو سبب برطرف شدن شوره سر نیز می شود. رطوبت لازم توسط اکسیژن تامین می شود و فولیکول مو می تواند این رطوبت را حفظ کند.

به همین خاطر اکسیژن تراپی سبب برطرف شدن شوره و خشکی پوست سر نیز می شود. پر پشت شدن موها نیز یکی دیگر از تاثیرات مثبتی است که اکسیژن تراپی مو ایجاد می کند. تهران کراتینه معتبر ترین کلینیک مو برای تقویت و آبرسانی و اکسیژن رسانی به ریشه و ساقه مو می باشد. در این مرکز کارشناسان خبره و با تجربه ما آماده ارائه کلیه خدمات آبرسانی و احیا ریشه مو به کلیه مراجعین محترم را دارند.

 

فواید اکسیژن تراپی برای مو چیست؟

اکسیژن تراپی سبب ورود اکسیژن به درون منفذهای موها می شود و تا زمان زیادی اقدام به اکسیژن رسانی و بالابردن جریان خون می شود. همچنین زمان اکسیداسیون به مدتی که موها دوباره دچار حرارت نشده اند و منافذ آنها باز نشده است اکسیژن را در خود نگه می دارند. این روند به رشد سریع تر موها کمک زیادی می کند و ضخامت و درخشندگی آنها را بیشتر می کند.

 

قیمت اکسیژن تراپی مو چقدر است؟

برای تعیین قیمت اکسیژن تراپی مو باید درصد آسیب دیدگی و همچنین حجم موها در نظر گرفته شود. گاهی میزان آسیب دیدگی آنقدر زیاد است که برای بازگشت موها به حالت طبیعی نیاز است طی چندین مرحله عملیات اکسیژن تراپی انجام شود. همچنین مقدار موها و حجم آنها نیز در تعیین قیمت اکسیژن تراپی تاثیر دارد. در مرکز زیبایی و سلامتی تهران کراتینه انجام کلیه امور اکسیژن رسانی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود. این کار توسط کارشناسان و متخصصین ماهر و در بهترین شرایط ممکن انجام می شود.

 

چگونگی کمک به مو ها توسط آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده توسط بخار و لیزر

به طور کلی می توان گفت عملیات اکسیژن تراپی به چند دلیل اصلی بر روی موهای آسیب دیده انجام می شود. در زیر اشاره ای به این دلایل می کنیم:

  • تقویت ریشه و ضد عفونی کردن آن
  • نرم کردن موها و درخشندگی و لطافت بیشتر آنها
  • ترمیم و احیا بر روی موهایی که به دلایلی همانند تکرار رنگ کردن و خشکی ذاتی خوش حالت نیستند
  • درمان شوره سر و موخوره و بیشتر شدن و ضخیم تر شدن موها
  • تنظیم چربی پوست سر و جلوگیری از ریزش مو
  • ایجاد حس آرامش

 

سوالات متداول پیرامون اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده: 

چه زمانی نیاز داریم که برای موها آبرسانی و اکسیژن تراپی کنیم؟

می توان گفت برای انجام این کار نیاز به تعیین زمان دقیقی نیست. گاهی موهای شما در سلامت کامل هستند و شما تنها انتظاری که از انجام این کار می توانید داشته باشید داشتن حالت بهتر و زنده تر به موهای خود و دریافت آرامش و انجام ریلکسیشن می باشد.

 

زمان انجام این کار چقدر است؟

برای انجام آبرسانی به موها و انجام این عملیات نیاز به 20 دقیقه الی بیشتر می باشد. گاهی برای گرفتن نتیجه بهتر متخصصان ناچارند زمان آبرسانی را بیشتر کنند تا نتیجه مطلوب تری بدست آورند.

 

انجام اکسیژن تراپی مو چه ضرورتی دارد؟

اگر تحت هر شرایطی انجام اکسیژن رسانی به پوست سر و به فولیکول موها دچار اختلال شود ، پزشک مربوطه انجام اکسیژن تراپی را تجویز می نماید. استفاده از اکسیژن رسانی به موها و تزریق مواد مقوی و مورد نیاز برای رشد و ترمیم موها نیز در جریان این کار انجام می شود.

 

برای متوقف شدن ریزش مو نیاز به چند مرحله اکسیژن رسانی داریم؟

تعداد دقیقی از انجام اکسیژن رسانی و آبرسانی برای متوقف شدن موها وجود ندارد. گاهی یک شخص با انجام یک بار آبرسانی و اکسیژن رسانی شاهد متوقف شدن ریزش موی خود می شود. به طور کلی انجام این کار تاثیرات متفاوتی بر روی افراد مختلف دارد و نمی توان برای عموم یک نسخه واحد تجویز کرد. ولی به طور کل با تکرار این کار می توان بهبودی نسبی را بر روی پوست و موی سر دید.

 

اثرات جانبی اکسیژن رسانی چیست؟

این کار اثرات سوئی برای کسانی که آن را انجام می دهند ندارد اما گاهی دیده شده که فرد با تنفس کردن اکسیژن فعال دچار سوزش چشم و یا سرفه شده باشد. ایجاد سردرد های خفیف نیز از اثرات جانبی آن می باشد. در برخی از موارد نادر نیز ممکن است فرد دچار علائمی شبیه آنفولانزا شود که با گذشت زمان این علائم از بین می روند.

 

آیا موخوره سر با آبرسانی درمان می شود؟

تنها درمان موخوره سر قطع قسمتهایی است که دچار این مشکل شده اند. اما به تازگی با استفاده از دستگاه میکرومیست می توان موخوره هایی را که در سطح و شدت بیشتری هستند تا حدود زیادی برطرف نمود. مرکز آرایشی درمانی تهران کراتینه توانسته است با برخورداری از تجربیات و دانش روز دنیا پیرامون سلامت مو بسیاری از این مشکلات را در مدت زمان کوتاهی برطرف نماید.

 

تهران کراتینه مرکز تخصصی آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده توسط بخار و لیزر

امروزه پیدا کردن مرکزی که علاوه بر داشتن استانداردهای لازم جهت آبرسانی و اکسیژن تراپی موهای آسیب دیده توسط بخار و لیزر، قیمت های مناسب و کیفیت بالایی داشته باشد امری سخت و وقت گیر می باشد . رضایت کلیه مراجعین تهران کراتینه گواه بر کیفیت بالا و رعایت کلیه استانداردهای لازم می باشد. با انجام کلیه امور اکسیژن رسانی و آبرسانی به موها در مرکز تهران کراتینه می توان تا مدتهای زیادی رموزی برای داشتن موهایی زیبا و  لطیف و درخشان و بدون ریزش و شوره و موخوره را تجربه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.