اکستنشن دائمی مو زنانه

اکستنشن مو یکی از روش‌های پرطرفدار برای پرپشت‌تر کردن، بلندتر کردن و همچنین زیباتر نشان دادن موهای سر است. اکستنشن کردن موها روش‌های مختلفی دارد. از این رو دوام اکستنشن نیز به روش‌ها و همچنین موادی بستگی دارد که برای اکستنشن کردن بکار گرفته می‌شود. حتما شما هم با این سوال مواجه شده‌اید که اصلا اکستنشن کردن مو چه ضرورتی دارد؟ ضرورتی برای اکستنشن کردن مو وجود ندارد اما این روش برای کسانی که دارای موهای نازک و کم حجم هستند گزینه مناسبی است. در ادامه این مقاله می‌خواهیم اکستنشن دائمی مو زنانه را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه با تهران کراتینه همراه باشید.

 

اکستنشن دائمی مو چیست و نکاتی در رابطه با اکستنشن دائمی مو زنانه 

اکستنشن دائمی، یکی از به صرفه‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای اضافه کردن مو به سر است. در این روش با قراردادن موها در دسته‌های باریک، موها حجیم‌تر و در نتیجه بلندتر به نظر خواهد رسید. فواید اکستنشن مو به صورت دائمی در این است که شما می‌توانید با یکبار هزینه به صورت طولانی مدت از موهای حجیم و بلند بهره مند شوید.

اکستنشن دائمی برای کسانی مناسب است که از حجم موهای خود رضایت کافی ندارند. در اکستنشن به صورت دائمی بهتر است که از روش میکرو رینگ استفاده شود زیرا در این روش می‌توانید به صورت چندین بار از موها استفاده کنید و به نوعی قابل ترمیم است.

اکستنشن چسبی نیز برای روش دائم مناسب است زیرا موها را به دسته‌های کوچکتری تقسیم خواهد شد و همین باعث حجیم‌تر شدن موهای سر می‌شود. در اکستنشن موی دائمی زنانه به روش لیزر و یا میکرو رینگ، اکستنشن حدود 3 الی 4 ماه دوام دارد. همچنین در این زمان با رشد موی سر، این اکستنشن از پوست سر فاصله می‌گیرد و این قابلیت را دارد تا در جای خود قرار بگیرد.

 

انواع اکستنشن مو دائمی زنانه 

اولین موضوعی که باید بدانید، انواع اکستنشن کردن موها است. اکستنشن کردن موها به سه دسته

 • اکستنشن مو موقت
 • اکستنشن مو نیمه دائمی
 • اکستنشن مو دائمی

اکستنشن مو موقت

در این روش از اضافه کردن مو شما می‌توانید به صورت روزانه و یا هفتگی موها را جدا و دوباره متصل کنید. روشی که برای اکستنشن موقت مناسب است، اکستنشن مو با گیره است.

 

اکستنشن مو نیمه دائم

در اکستنشن نیمه دائم، از روش‌های نواری و یا چسبی استفاده می‌شود که حدود 6 الی 8 هفته نیز دوام دارد. معمولا تشخیص موهای طبیعی از اکستنشن شده در این روش سخت می‌باشد.

 

اکستنشن مو دائمی

بسیاری از افراد در مواجه با این اکستنشن تصور می‌کنند که ممکن است دوام آن به صورت سالیانه باشد، این تصور تا حدودی درست است اما نه اینکه سالیانه بلکه 6 الی 8 ماه برای این اکستنشن در نظر گرفته شده است. اما برای اینکه کیفیت اکستنشن بالاتر رود و همچنین ماندگاری آن نیز بیشتر شود، بهتر است که هر 45 روز یکبار موها را ترمیم کنید.

فیلم اکستنشن مو دائمی مهرناز بیگی

مرکز تخصصی اکستنشن مو دائم زنانه

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای تعیین وقت یا مشاوره با شماره ما تماس بگیرید

بهترین روش اکستنشن مو دائمی زنانه

همانطور که اشاره کردیم، باید برای اینکه اکستنشن شما دوام بیشتری پیدا کند از روش‌های مخصوصی استفاده کنید. برای مثال در این اکستنشن موهای دائمی از گیره استفاده نمی‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با روش‌های که در اکستنشن موی دائمی انجام می‌شود بیشتر آشنا شوید.

روش‌های کاربردی اکستنشن موی دائمی زنانه 

 • اکستنشن با لیزر
 • رینگ
 • دوخت مو

 

اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن مو به صورت لیزری برای افرادی که دارای موهای ظریف و نازک هستند بسیار مناسب است. کسانی که قصد داشتن یک اکستنشن به صورت دائمی را دارند این روش یکی از بهترین انتخاب‌ها است. مزایای این روش برای افراد این است که حدود 15 درصد از موهای طبیعی را درگیر می‌کند و همچنین به دلیل استفاده از چسب گیاهی هیچ آسیبی به ریشه و پوست سر وارد نمی‌شود. بهترین روش اکستنشن مو دائمی، اکستنشن مو با لیزر می‌باشد. زیرا در این روش کمترین آسیب به موها وارد خواهد شد و همچنین دوام آن نیز بیشتر خواهد بود.

 

اکستنشن مو با رینگ

اکستنشن مو با رینگ یکی دیگر از روش‌های اضافه کردن مو به صورت دائمی است که شباهت زیادی هم به روش لیزری دارد. در این روش با استفاده از رینگ موها را به اکستنشن متصل می‌کنند. این روش به عنوان یک روش دائمی، 4 الی 6 ماه دوام دارد اما در کنار این دوام باید ترمیم‌هایی نیز صورت گیرد.

 

دوخت مو

دوخت مو معمولا مناسب افرادی است که موهای ضخیمی دارند و از یک اکستنشن دائمی برای بلندتر کردن موها استفاده می‌کنند. در این روش با استفاده از یک نخ کتان موهای طبیعی را با موهای مخصوص اکستنشن متصل می‌کنند. دوام این روش نیز بین 3 الی 6 ماه است که باز هم به مراقبت افراد بستگی دارد.

این سه مورد جزء پرکاربردترین روش‌ها برای اکستنشن کردن مو به صورت دائمی هستند. اکستنشن موی زنانه به صورت مداوم، نیاز به رعایت برخی نکات نیز دارد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

 

اکستنشن مو طبیعی و مصنوعی دائمی زنانه

بسیاری از افراد در هنگام اکستنشن مو با این سوال مواجه می‌شوند که برای اکستنشن مو دائمی، از موهای طبیعی استفاده کنیم یا مصنوعی؟ باید بگوییم هرکدام از این موارد مزایای خودش را دارد، اما بهتر است که از موهای طبیعی استفاده کنید. هرچند استفاده از موهای طبیعی در اکستنشن مو از هزینه بالایی برخوردار است اما به دوام بیشتری دارد. در ادامه قصد داریم تا شما را با ویژگی موهای طبیعی و مصنوعی آشنا کنیم.

 

در این روش از موهای طبیعی و واقعی استفاده می‌شود.

 • حالت پذیری بالا و رنگ پذیری
 • دوام بالاتر
 • زیباتر و طبیعیتر به نظر میرسد
 • نیازی به مراقبت زیاد ندارد

اینها مزایای استفاده از موهای طبیعی هستند.

 

 • اکستنشن با موی مصنوعی

در روش اکستنشن مو به صورت دائمی، از موهای مصنوعی زیاد استفاده نمی‌شود زیرا این موها از دوام بالایی برخوردار نیستند و پس از گذشت یک ماه طراوت و شادابی اولیه خودشان را از دست می‌دهند.

اگر تصمیم گرفته‌اید که اکستنشن موهایتان را به صورت دائمی انجام دهید، بهتر است که عوامل مهمی که در ادامه به آنها اشاره می‌شود را رعایت کنید. اکستنشن مو زنانه دائمی و نکاتی که باید رعایت کنید.

 

 • رنگ مو

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید برای اکستنشن دائمی موهایتان در نظر بگیرید این است که رنگ موی اکستنشن را نزدیک به موهای خودتان انتخاب کنید. حال چرا این موضوع اهمیت پیدا می‌کند؟ به این دلیل که شما چیزی حدود 6 الی 8 ماه از اکستنشن دائمی استفاده می‌کنید، پس با هربار ترمیم کردن سعی کنید هماهنگی لازم را بین رنگ موی طبیعیتان و همچنین اکستنشن رعایت کنید.

 

 • مراقبت به صورت صحیح و مداوم

همانطور که در مقاله‌های قبلی اشاره کردیم، اصلا نباید برای اکستنشن موهایتان از مواد سیلیکونی استفاده کنید. شما باید شامپوهایی را مصرف کنید که فاقد سولفات و پارابن باشد. البته اکستنشن مو به صورت دائمی از این جهت خوب است که از کلیپس و گیره استفاده نمی‌شود و در نتیجه مجبور نخواهید شد که چندبار آنها را جدا و سپس متصل کنید.

این موضوع از ایجاد آسیب به ریشه موهایتان نیز جلوگیری خواهد کرد. همچنین به دلیل اینکه در روش دائمی روزهای اول بعد از اکستنشن بسیار تاثیرگذار است، باید در دوش گرفتن بسیار دقت به خرج دهید زیرا یک اشتباه کوچک باعث خواهد شد تا اتصال موها ضعیف شود. به این منظور بهتر است که هنگام شستشوی سر، موها را نفشارید. از آب داغ استفاده نکنید و به یکباره به زیر دوش نروید.

 

 • انتخاب اکستنشن با کیفیت

برای اینکه اکستنشن مو دوام بیشتری پیدا کند، نباید از مواد و محصولات ارزان استفاده کنید. همچنین باید از شامپوها و همچنین نرم کنندهایی که حاوی مواد تقویت کننده است استفاده کنید. انتخاب یک کلینیک نیز در این انتخاب موثر است. تهران کراتینه یکی از کلینیک‌های معتبر در تهران است که می‌توانید با اطمینان خاطر به آن مراجعه کنید.

 

اکستنشن مو دائمی زنانه چقدر دوام دارد؟

همانطور که اشاره شد، دوام اکستنشن مو به مواد و روشی بستگی دارد که انتخاب می‌کنید‌. اما به طور کلی دوام اکشتنشن مو حدود ۶ الی ۸ ماه می‌باشد.

 

قیمت اکستنشن دائمی مو

قیمت اکستنشن مو دائمی زنانه با کیفیت مواد رابطه مستقیم دارد. هرچه موادی که استفاده می‌کنید با کیفیت‌تر باشد قیمت و هزینه‌ای که باید پرداخت کنید نیز بیشتر خواهد بود. همچنین کلینیک انتخابی شما نیز در این موضوع تاثیر بسزایی خواهد داشت.

چه عواملی دوام اکستنشن را کاهش می‌دهد؟

 • قرار گرفتن در برابر نور افتاب
 • آلودگی بیش از حد
 • رطوبت زیاد
 • کلیپس و محکم بستن موها

این موارد همگی دوام اکستنشن را کاهش می‌دهد و در نتیجه باعث از بین رفتن آن می‌شود. بهتر است که همواره از نرم کنندهای طبیعی و روغن‌های گیاهی برای موهایتان استفاده کنید. پوست سر نباید خشک شود زیرا در این صورت اکستنشن شل می‌شود و در نهایت از بین می‌رود.

مضرات اکستنشن موی دائمی زنانه

اکستنشن دائمی معایب زیادی ندارد؛ اما این روش برای افرادی که از سردردهای میگرنی رنج می‌برند توصیه نمی‌شود. زیرا قرار گیری دائمی اکستنشن باعث کشیده‌ شدن پوست سر خواهد شد و از این رو موجب ناراحتی می‌شود.

جمع بندی

اکستنشن دائمی مو زنانه موضوعی بود که در این مطلب به آن پرداخته شد. به طور کلی اگر قصد دارید تا 6 الی 8 ماه از یک اکستنشن با کیفیت بهره مند شوید، بهتر است که از بین انواع اکستنشن این نوع را انتخاب کنید. در کنار فوایدی که در این روش وجود دارد، باید مراقبت‌هایی نیز صورت بگیرد.

شما به عنوان کسی که قصد انجام اکستنشن به صورت دائمی را دارد، باید از سلامتی بدن و همچنین نداشتن آلرژی نسبت به موارد شیمیایی مطمئن شوید تا مشکلاتی نظیر حساسیت‌های پوستی برایتان ایجاد نشود. این موضوع را به خاطر داشته باشید که زیبایی شما در گرو سلامتیتان خواهد بود.

تهران کراتینه، یکی از بهترین مراکزی است که با ارائه کراتینه و اکستنشن مو با استفاده از بهترین مواد و جدیدترین متد در دنیا خدماتی را برای مشتریان فراهم می‌کند. این مرکز توسط سرکار خانم مهرناز بیگی اداره می‌شود که همراه با کادر مجرب همواره توانسته‌اند رضایت را برای مشتری به ارمغان آورند.

مرکز تخصصی اکستنشن مو دائم زنانه

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای تعیین وقت یا مشاوره با شماره ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.