اکستنشن موی طبیعی چیست؟

بسیاری از ماها امروزه اسم اکستنشن مو را شنیده ایم و بعضا عده ای راهم دیده ایم که اکستنشن مو انجام داده اند. اما اکستشن موی طبیعی چیست؟ چرا بهتر است که اکستنشن موی طبیعی انجام دهیم؟ اکستنشن مو در واواقع به معنی اضافه کردن موی طبیعی و یا مصنوعی به موی سر، به منظور بلندتر کردن موها ، پرپشت کردن موها وهمینطور اضافه کردن موهای رنگی به منظور رنگ و هایلایت کردن موها بدون رنگ کردن و آسیب رساندن به مو می باشد.

انواع اکستنشن مو 

 • اکستنشن موی طبیعی
 • اکستنشن موی مصنوعی

اما تفاوت جنس این دو در این است که موهای مصنوعی از جنس پلاستیک می باشند و یااز مشتقات نفتی تولید شده اند . اما موی طبیعی همان موی طبیعی خود انسان می باشد.

 

انواع اکستنشن موی طبیعی

 • اکستنشن مو طبیعی کلیپسی
 • اکستنشن مو طبیعی با لیزر

تفاوت اکستنشن موی مصنوعی با موی طبیعی چیست؟

همانطور که گفتیم اکستنشن یعنی اضافه کردن مو به موی طبیعی خود سر، اما تفاوات اکستنشن موی طبیعی در اینجاست که  این موها ، موی طبیعی می باشند سبک ترند و هنگام اتصال به موهای سرتان شما سنگینی حس نمی کنید.

در اکستنشن موهای مصنوعی جنس موها از پلاستیک و مشتقات نفتی می باشند و با استفاده از رینگ و یا چسب های مخصوص اکستنشن و یا اکستنشن مو با لیزر با فاصله ی معینی از ریشه مو به ساقه ی مو متصل می شوند.

در اکستنشن مو طبیعی جنس موها همان موی طبیعی انسان است. این موها همانند موهای خودتان قبلیت رنگ کردن، دکلره شدن و سایر را دارد و شما پس از نصب به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را به این موها بدهید.

مرکز زیبایی و تخصصی اکستنشن مو طبیعی در تهران

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای مشاوره یا تعیین وقت با ما تماس بگیرید

دوام اکستنشن موی طبیعی چقدر است؟

دوام اکستنشن مو به عوامل متعددی بستگی دارد. مانند

 • کیفیت موی اکستنشن
 • جنس موی اکستنشن
 • نحوه مراقبت فرد
 • نحوه نصب اصولی و درست
 • میزان رشد موی فرد

معمولا بیشتر اکستنشن ها حدود 3 یا 4 یا 5 ماه لابه لای موهای فرد دوام می آورد و همچنان زیبایی اولیه خود را د ارند. اما این به موارد متعددی بستگی دارد. مثلا اگرکه اکستنشن مو اصولی و صحیح به مو فرد نصب شده باشد قطعا ماندگاری بالاتری دارد و به زودی کنده نمی شود.

اگر رشد موی فرد زیاد باشد، اکستنشن نیز به همان نسبت رشد مو ، از ریشه مو فاصله می گیرد و در زمان مناسبی باید به سالن مراجعه کند. جنس مو نیز در ماندگاری آن تاثیر دارد. معمولا اکستنشن موی طبیعی به دلیل طبیعی بودن مو و در نتیجه سبک بودن آن سنگینی زیادی بر روی موهای فرد ایجاد نمی کند و مدت زمان زیادی را دوام می آورد.

 

چرا بهتر است اکستنشن کردن موی طبیعی انجام دهیم؟

با توجه به نکات گفته شده در بالا احتمالا متوجه شده اید که چرا اکستنشن با استفاده از موی طبیعی بهتر از اکستنشن مصنوعی است. قابلیت رنگ کردن موی طبیعی یکی از دلایلی است که باعث می شود افراد تمایل بیشتری به اکستنشن موی طبیعی داشته باشند .

چرا که اگر  از رنگ موی خود خسته شدند می تواند به راحتی موهای خود و اکستنشن های موی طبیعی نصب شده بر روی موهایشان را رنگ کنند. دومین دلیل که بارها آن را ذکر کردیم سبکی ، تطبیق رنگ بهتر و  طبیعی تر به نظر رسیدن این موها هستند. شستشوی این موها نسبت به اکستنشن موهای مصنوعی راحتتر است چرا طبیعی هستند و گره خوردگی ندارند.

 

روش های نگهداری از اکستنشن موی طبیعی

اگر که اکستنشن موی طبیعی خود را در تهران کراتینه انجام دهید دیگر نیازی نیست نگران نحوه نصب اصولی و موارد این چنینی باشید چرا که در تهران کراتینه تمامی کارها توسط افراد ماهر ، با تجربه و متخصص انجام می شود. تنها کافیست موارد نگهداری فردی را رعایت کنید .یکی از مهم ترین عوامل ماندگاری و دوام اکستنشن به  نحوه نگهداری فرد بستگی دارد.  تهران کراتینه شما را با چند مورد مهم آشنا می کند.

 

 • شانه کشی

در اکستنشن موی طبیعی درست است که از موی طبیعی استفاده شده و شانه کشی موها هیچ تفاوتی با موهای خودتان ندارد اما باید توجه کنید که شانه کشیدن را از محل اتصال اکستنشن مو انجام ندهید. چرا که این کار باعث کنده شدن اکستنشن مو طبیعی می شود و حتی ممکن است به موهای خودتان نیز آسیب برسانید.

 

 • شستشو

در شستشوی موهای اکستنشن شده با موی طبیعی بهتر است که از شامپوهای باکیفیت جهت حفظ درخشندگی وسلامت موها استفاده شود. همینطور باید ماشاژ موها در حمام را به آرامی انجام دهید تا دوام و ماندگای بالاتری داشته باشند.

 

 • استفاده از محصولات مراقبتی

اگر که شما اکستنشن مو طبیعی انجام داده اید پس دیگر فرقی با موهای طبیعی رشد کرده از سر خودتان ندارد ولازم است که محصولات مراقبتی ای که قبلا  استفاده میکردید را همچنان استفاده کنید . استفاده از این محصولات موجب می شود تا اکستنشن شما درخشندگی خود را حفظ کنند.

تهران کراتینه برترین اکستنشن کار موی طبیعی در تهران  می باشد. بهترین روش اکستنشن مو را برای شما به کار گرفته و رضایت 100درصدی شما را جلب می کند. همینطور یک مرکز حرفه ای برای اکستنشن مو تهرانی ها می باشد.

انجام کار توسط افراد متخصص در مرکز اکستنشن موی تهران کراتینه، شما را از مضرات اکستنشن مو که در نتیجه ی یک اکستنشن غیر اصولی در دیگر مراکز غیر حرفه ای انجام می شود حفظ می کند.

 

مضرات اکستنشن مو در خانه

با توجه به نکات گفته شده بهتر است که افراد از اکستنشن مو در خانه جدا پرهیز کنند. چرا که اگر یک اکستنشن غیر اصولی انجام دهند باعث آسیب رساندن به موها ریزش موهایشان می شوند.

از دیگر مضرات اکستنشن مو غیر اصولی می توان به ریزش مو، کم پشت شدن و در نتیجه کاهش حجم مو شوند که خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورند.

اکستنشن مو طبیعی حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود تا با استفاده حجم مناسبی از مو و با در نظر گرفتن نکات گفته شده، باعث سنگینی مو نشود و به سلامت موهای شما آسیب وارد نشود.

 

اکستنشن موی طبیعی زنانه

تهران کراتینه یکی از بهترین مراکز اکستنشن موی طبیعی است که کار توسط افراد حرفه ای و با تجربه انجام می شود.اگر که به سلامت موهای خود اهمیت می دهید تهران کراتینه را فراموش نکنید. می توانید با مراجعه به سایت تهران کراتینه به صورت آنلاین و یا با تماس با شماره های درج شده نوبت جهت انجام اکستنشن مو را رزرو کنید.

 

چرا باید اکستنشن موی طبیعی را در تهران کراتینه انجام دهیم؟

تهران کراتینه همیشه سلامت موی افراد را در نظر دارد از این رو قصد داریم دلایل اینکه چرا باید اکستنشن مو طبیعی را در محلی مطمین و توسط افرادی متخصص انجام دهید را بگوییم.

 • اطمینان از طبیعی بودن اکستنشن

در بسیاری از موارد مشاهده کرده ایم که افراد برای اکستنشن مو به مراکزی مراجعه کرده اند که به اسم اکستنشن موی طبیعی و با هزینه ای بالا، از موی مصنوعی استفاده کرده اند و باعث نارضایتی مشتری شده اند. تهران کراتینه برای اکستنشن مو طبیعی 100درصد از موی طبیعی با کیفیت و سلامت بالا استفاده می کند .

 یکی از روش هایی که شما می توانید از طبیعی بودن موی استفاده شده اطمینان حاصل کنید این است که مقدار کمی از مو را  بر روی شعله گرفته و بسوزانید. از بوی آن متوجه خواهید شد که موی طبیعی است یا مصنوعی.

 

 • انجام اکستنشن مو توسط افراد متخصص

یکی دیگر از دلایلی که باید در انتخاب مکان انجام اکستنشن خود دقت کنید این است که در مراکز معتبر اکستنشن مو طبیعی توسط افرادی متخصص ، دوره دیده و دارای مدرک حرفه ای انجام می شود. اهمیت اینکه این کار توسط افراد حرفه ای انجام شود به این دلیل است که باید فرد اکستنشن کارباید موارد زیر را درنظر بگیرد.

 • حجم موی فرد
 • بررسی نازکی و یا کلفتی تار مو
 • نصب صحیح اکستنشن موی طبیعی
 • دقت در تعیین فاصله اکستنشن از ریشه موهای شما
 • استفاده از وسایل اصل و با کیفیت
 • استفاده از متدهای استاندارد تقسیم بندی مو
 • سنگین نکردن بیش از حد مو
 • استفاده از رینگ و یا چسب با کیفیت
 • استفاده از موی 100درصد طبیعی
 • تشخیص درست رنگ موی اکستنشن و تظبیق آن با موی خود فرد

نمونه کارهای اکستنشن مو سرکار خانم بیگی

 قیمت اکستنشن موی طبیعی

قیمت اکستنشن موی طبیعی به دلیل طبیعی بودن این موها و کیفیت بالای آن ها ،بالاتر از اکستنشن های مصنوعی است. این تفاوت قیمت اکستنشن موهای طبیعی ارزشش را دارد چرا که

 • این موها قابلیت رنگ کردن دارند
 • سبک تر از نوع مصنوعی هستند
 • تطابق بیشتری با موی خود فرد دارد

هزینه اکستنشن موی طبیعی به میزان بلندی قد مو نیز بستگی دارد. هرچثد که قد موی اکستنشن بلندتر باشد قیمت اکستنشن مو طبیعی نیز افزایش می یابد. مورد بعدی حجم موی به کار رفته است. هرچقد که اکستنشن پرپشت تری بخواهید انجام دهید به همان نسبت نیز هزینه اکستنشن مو طبیعی افزایش می یابد. در تهران کراتینه انواع اکستنشن مو طبیعی با در نظر سلیقه مشتری و همینطوربا توجه به قیمت مد نظر مشتری حجم مناسبی از مو انجام می شود. جهت کسب اطلاع از  قیمت هر شاخه اکستنشن موی طبیعی با ما تماس بگیرید.

مرکز زیبایی و تخصصی اکستنشن مو طبیعی در تهران

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای مشاوره یا تعیین وقت با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.