اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن کردن مو با لیزر یکی از روش‌های محبوب برای اکستنشن کردن موها است. اکستنشن مو با لیزر جهت پر حجم کردن موها تقریبا یک روش بدون عوارض است و به دلیل اینکه مزایای آن بیشتر از دیگر روش‌ها است بیشتر افراد برای اکستنشن، اکستنشن کردن موها با استفاده از لیزر را ترجیح می‌دهند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با اکستنشن کردن مو با لیزر و همچنین ویژگی‌های آن بیشتر آشنا شوید.

در حال حاضر چیزی در حدود 10 روش اکستنشن مو وجود دارد که بهترین روش آن اکستنشن مو با لیرز است.

اکستنشن مو با لیزر چیست؟

اکستنشن مو با لیزر چگونه است؟ اکستنشن کردن مو با لیزر یکی دیگر از روش‌های اکستنشن کردن موها است. در این روش با استفاده از یک دستگاه لیزری خاص موها را به موی طبیعی سر اضافه می‌کنند. بسیاری از متخصصان فعال در حوزه زیبایی بر این باورند که اکستنشن با لیزر یکی از کم خطرترین و بهترین روش‌های اکستنشن مو است.

اکستنشن لیزری مو بادوام است، به همین جهت افراد زیادی این روش را ترجیح می‌دهند. در اکستنشن کردن مو با لیزر کمترین آسیب به موهای اصلی شما وارد می‌شود، به همین جهت اکستنشن لیزری بهترین انتخاب برای کسانی است که دارای ریشه موی ضعیف و همچنین نازک می‌باشند.

نمونه کارهای اکستنشن لیزری مو مهرناز بیگی

ویژگی های اکستنشن مو لیزری

 • نصب بسیار ظریف.
 • با ریشه فقط 1 سانت فاصله دارد.
 • اینقدر ریز هست که فقط با لمس کردن متوجه آن میشه شد.
 • از چسب کراتی در این روش استفاده می شود که هیچ ضرری این چسب کراتین برای موها ندارد.
 • برای باز کردنش هم از ریمور یا حلال کراتین استفاده مشود.
 • حتما رنگ و لایت موهای خود را باید قبل از اکستنشن مو انجام دهید چرا که بعد از اکستنشن فقط میشه رنگ ریشه انجام داد.
 • اکستنشن مو باید هر یک هفته تا 10 روز از ریشه براشینگ شود که باعث گره خوردن مو در ریشه مو نشود.
 • ترمیم اکستنشن مو بسیار مهم هست و باید سر زمان مناسبش انجام شود که بستگی زیادی به رشد مو فرد دارد.
 • کسانی که رشد موی خوبی دارند حداقل هر 3 ماه یکبار بیاد جهت ترمیم اکستنشن موهای خود اقدام نمایند در غیر این صورت ممکنه با توجه به چسب های استفاده شده در موها باعث صدمه به موهای آنها شود.
 • برای مراقبت از اکستنشن مو لیزری اگر از اکستنشن مو طبیعی استفاده کنید نیازی به مراقبت خاصی ندارد، فقط برای شانه کردن موهای خود از شانه دنده درشت استفاده شود.
 • هر زمانی که حمام میروید از ویتامینه های مو استفاده کنید که از خشک شدن موهای استفاده شده جلوگیری شود.

 

اکستنشن با لیزر طبیعی و مصنوعی

همانطور که می‌دانید اکستنشن دائمی مو زنانه به دو روش طبیعی و مصنوعی انجام میپذیرد. هرکدام از این دو روش دارای مزایا و معایبی است، اما یکی از نکات مهم در اکستنشن کردن مو با لیزر این است که تا حد ممکن از موهای طبیعی استفاده می‌کنند و همین دلیل بر محبوبیت این روش می‌باشد.

 

مرکز تخصصی اکستنشن مو لیزری در تهران

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای تعیین وقت یا مشاوره با شماره ما تماس بگیرید

اکستنشن کردن با مو طبیعی

مزایا

 • رنگ پذیری بالا
 • دوام بالا و شادابی چشمگیر
 • پر پشت‌تر نشان دادن مو
 • نیازی به مراقبت زیاد ندارد

معایب

 • قیمت بالایی دارد

 

اکستنشن کردن با موهای مصنوعی

مزایا

 • ارزان بودن

معایب

 • در اثر حرارت‌های ناشی از اتو ممکن است بسوزد
 • باعث ایجاد گره در موها می‌شود
 • به مراقبت زیادی نیاز ندارد
 • نسبت به موهای طبیعی اصلا دوام و کیفیت بالایی ندارد

 

ویژگی‌های اکستنشن لیزری

به طور کلی اکستنشن مو برای پرپشت کردن و همچنین بلندتر نشان دادن موها استفاده می‌شود. یکی از ویژگی‌های حائز اهمیت استفاده از لیزر برای اکستنشن این است که به راحتی موهای کم پشت جلوی سر را میتوان با استفاده از آن پر پشت‌تر نشان داد.

همانطور که گفته شد این روش برای موهای نازک و کم حجم یک گزینه بسیار مناسب است؛ زیرا استفاده از لیزر کمترین فشار را بر موهای طبیعی شما وارد می‌کند و از این رو از تشدید سردرد ناشی از اکستنشن جلوگیری می‌کند. دوام اکستنشن مو با دستگاه بستگی به نوع موادی است که استفاده می‌کنند اما معمولا بین 4 الی 6 ماه می‌توانید به صورت دائمی از آن استفاده کنید.

 

فواید اکستنشن مو با لیزر

اکستنشن کردن مو روش‌های مختلفی دارد مانند اکستنشن با رینگ، اکستنشن به روش دوخت، اکستنشن چسبی، حارتی و … . اما اکستنشن کردن مو با لیزر یکی از محبوبترین روش‌ها برای اضافه کردن مو به سر است. در ادامه به مزایای اکستنشن مو با لیزر خواهیم پرداخت.

 در روش اکستنشن کردن مو با لیزر تقریبا چیزی حدود 15 درصد از موهای طبیعی شما درگیر کار با لیزر می‌شود. از این جهت دیگر نگران آسیب دیدن ریشه موهای خود نباشید. چسب مخصوصی که در لیزر مو با اکستنشن استفاده میشود از جنس کراتین گیاهی است.

علاوه بر اینکه گیاهی بودن این چسب یک امتیاز مثبت برای جلوگیری از ریزش موهای طبیعی می‌باشد، در کنار آن یک حلال بسیار مناسب برای برداشتن اکستنشن است. یعمی به هنگام جدا کردن اکستنشن از مو دیگر دچار مشکل و عوارض ناشی از چسب نخواهید بود؛ زیرا در این روش هیچ فشار و کششی به ساقه و ریشه مو وارد نمی‌شود.

به دلیل اینکه در این روش از ابزارهایی که باعث شکنندگی و یا کشیدگی مو می‌شوند استفاده نمی‌شود، موهای شما بسیار ظریف جلوه می‌کند. از این نظر که مثلا در روش استفاده از رینگ، انبرهایی خاصی برای سفت کردن رینگ به کار گرفته میشود که همین موضوع باعث شکنندگی موها خواهد شد.

اما در روش اکستنشن مو با لیزر به دلیل اینکه از دستگاه میکرو لیزر استفاده می‌کنند، از فواید اکستنشن مو می توان گفت که ظرافت خاصی در این روش مشاهده می‌شود. دستگاه میکرو لیزر مخصوص اکستنشن مو قادر است که از موهای طبیعی برای اکستنشن استفاده کند. به همین جهت در هنگام رنگ و دکلره کردن دیگر نگران ناهماهنگی بین موهای طبیعی خود و اکستنشن نخواهید بود.

 

بهترین روش اکستنشن کردن موها

بهترین روشی که در حال حاضر برای اکستنشن کردن مو در نظر گرفته می‌شود، اکستنشن کردن مو با استفاده از لیزر است؛ زیرا این روش مورد تایید انجمن‌های زیبایی و ترمیم مو می‌باشد. دلیل اینکه اکستنشن با لیزر توانسته محبوبیت زیادی را در بین افراد کسب کند این است که در این روش فشار مستقیمی بر ریشه وارد نمی‌شود.

هنگامی که فشار کمتری بر روی ریشه و پوست سر قرار بگیرد متقابلا آسیب‌های احتمالی نیز کمتر می‌شود و در نتیجه از ریزش موها جلوگیری خواهد شد. بطور کلی به دلیل استفاده از کراتین گیاهی در روش اکستنشن مو با لیزر، دیگر جای نگرانی برای افرادی که به اکستنشن مو نیاز دارند باقی نخواهد ماند.

 

عوارض اکستنشن مو با لیزر

یکی از سوالاتی که خیلی پرسیده می شود این است که آیا اکستنشن مو با لیزر ضرر دارد؟  عوارض استفاده از اکستنشن مو با دستگاه میکرو لیزر بسیار کم است، اما بهتر است که اگر این روش را برای اکستنشن کردن انتخاب میکنید ابتدا از حساس نبودن پوست سرتان و همچنین نداشتن آلرژی به مواد چسبی مطمئن شوید. همانطور که در مقالات قبلی اشاره کردیم، داشتن اطلاعات کافی درباره بدن به شما در داشتن یک نتیجه خوب کمک خواهد کرد.

زمانی که موهای خودتان را اکستنشن کردید، مخصوصا اکستنشن کردن مو با لیزر نیاز به مراقبت‌های خاصی دارید. ضرر اکستنشن مو با لیزر بسیار کم است. در ادامه به مراقبتهای ویژه‌ای که باید قبل از اکستنشن کردن با لیزر و همچنین بعد از اکستنشن کردن با لیزر رعایت کنید خواهیم پرداخت.

 

مراقبت های قبل از اکستنشن مو لیزر

قبل از اکستنشن کردن مو باید سعی کنید که موهای خود را با استفاده از یک نرم کننده که ترجیحا طبیعی هم باشد بشورید تا پوست سرتان مرطوب باشد. زیرا هرچه پوست سرتان خشک‌تر باشد، عوارض ناشی از اکستنشن مو نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

موهای خود را با استفاده از یک برس شانه کنید تا اگر گرهای در ان وجود دارد باز شود و در هنگام اکستنشن کردن موجب مشکل نشود. بهتر است که به هنگام اکستنشن کردن، موهای طبیعی‌تان 7 الی 10 سانت بلندتر باشد.

در واقع هرچه موهایتان بلندتر باشد، فشار وارد بر ریشه و ساقه موهایتان نیز کمتر خواهد شد. در اینصورت آسیب‌های احتمالی به پوست سر نیز کاهش پیدا خواهد کرد. بسیاری از افراد ممکن است که در برابر چسب حساسیت داشته باشند، از این رو بهتر است که زمان رنگ کردن موها و یا دکلره کردن با اکستنشن کردن مو با لیزر تداخل نداشته باشد.

 

مراقبت های بعد از اکستنشن مو با لیزر

تا بدینجای این مقاله از مواردی صحبت کردیم که باید قبل از اکستنشن کردن مو رعایت کنید. نکاتی را نیز باید برای بعد از اکستنشن کردن مو در نظر بگیرید. از این رو بهتر است بعد از اینکه موهایتان را با لیزر اکستنشن کردید، آنها را شانه کنید تا گره‌ها باز شود. دقت کنید که قبل از شانه کردن حمام نکنید تا اکستنشن از بین نرود.

اصلا از موادی که حاوی سیلیکون است استفاده نکنید. مواد سیلیکون دار مانند تافت است که به هیچ وجه نباید آن را به صورت طولانی بر روی موهایتان نگه دارید. همچنین به این نکته توجه کنید که به هنگام حمام گرفتن به یکباره زیر دوش نروید و همچنین از آب داغ استفاده نکنید.

موهایتان را خیلی نفشارید و به آرامی آنها را شستشو دهید. بهتر است که از روغن استفاده کنید تا پوست موهایتان خشک نشود. بار دیگر به این موضوع تاکید می‌کنیم که به هیچ وجه از مواد سیلیکونی استفاده نکنید زیرا این موارد باعث شل شدن کراتینه گیاهی می‌شود و در نتیجه اکستنشن کردن مو با لیزر بی اثر خواهد شد.

 

قیمت اکستنشن مو با لیزر

هزینه اکستنشن مو با لیزر بستگی به پارامترهای مختلفی دارد. جنس مو اعم از طبیعی و مصنوعی بودن، اندازه مو، روش اکستنشن و کیفیت همه و همه در قیمت اکستنشن کردن موها تاثیر بسزایی دارد. البته تمامی این موارد گفته شده را در کنار دستگاهی که برای اکستنشن کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد، قرار دهید.

در اینصورت متوجه خواهید شد که دستگاه لیزر نیز در قیمت اکستنشن کردن مو با لیزر نیز تاثیرگذار خواهد بود. تخصص فرد و همچنین میزان مجهز بودن کلینیکی که برای اینکار انتخاب کردهاید نیز بر روی تغییر قیمت تاثیر مستقیمی خواهد داشت.

 

اکستنشن مو با لیزر در تهران

تهران کراتینه، یکی از بهترین مراکزی است که با ارائه کراتینه و اکستنشن مو با استفاده از بهترین مواد و جدیدترین متد در دنیا خدماتی را برای مشتریان فراهم می‌کند. تهران کراتینه توانسته با ارائه روش‌های مختلف برای اکستنشن کردن موها را در این کلینیک فراهم آورد که یکی از آنها اکستنشن کردن مو با لیزر است. این مرکز توسط سرکار خانم مهرناز بیگی اداره می‌شود که همراه با کادر مجرب همواره توانسته‌اند رضایت را برای مشتری به ارمغان آورند.این مجموعه در زمینه آموزش اکستنشن مو با لیزر نیز آمادگی لازم جهت ارائه آموزش های به روز دنیا را به هنر جویان عزیز را دارد.

به طور کلی اکستنشن کردن مو با لیزر و کراتین، یکی از راه‌های مطمئن و بدون عوارض برای حجیم‌تر کردن و بلندتر کردن مو است. این روش هزینه نسبتا بالایی دارد اما در کنار این موضوع از کیفیت بالایی نیز برخوردار می‌باشد. زیبایی شما در گرو سلامتی شما می‌باشد پس حتما قبل از اکستنشن از ویژگیهای بدن خود مطلع شوید و سپس اکستنشن را انجام دهید. اکستنشن مو روش‌های مختلفی دارد اما بهترین روش برای اکستنشن، اکستنشن کردن مو با لیزر می باشد.

مرکز تخصصی اکستنشن مو لیزری در تهران

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای تعیین وقت یا مشاوره با شماره ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.