بهترین روش اکستنشن مو کدام است ؟

بهترین روش اکستنشن مو، با توجه به سلیقه و خواسته مشتری تعیین می شود در نتیجه هر فرد با توجه به انتظارات و هزینه در نظر گرفته شده نوع اکستنشن را انتخاب می کند. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع اکستنشن آشنا کرده و ویژگی های هر کدام را عنوان خواهیم کرد.

 

انواع روش های اکستنشن مو: 

اکستشن های تار مویی

 بهترین روش اکستنشن مو، اکستنشن تار مویی می باشد. اکثر افراد با این روش اکستنشن آشنایی دارند. این نوع اکستنشن در بازار در دسته های کوچک موجود بوده و به دلیل زمان کمی که برای نصب این اکستنشن لازم می باشد و با توجه به طبیعی بودن نتیجه کار طرفداران زیادی دارد.

اکستنشن های کلیپسی

نصب این نوع اکستنشن بسیار راحت بوده و به آسانی بر روی موها قرار می گیرند. این نوع از اکستنشن برای موهای بلند بسیار مناسب می باشد. بنابراین اگر موهای بلندی دارید یکی از روش های پیشنهادی استفاده از این اکستنشن می باشد. در این روش به وسیله چسب کراتین یا رینگ می توانید موهای پر پشت و بلندی داشته باشید. بهتر است نصب این اکستنشن به دست افراد حرفه ای انجام شده تا نتیجه کار طبیعی تر شود.

اکستنشن های مو چسب کراتین

در روش اکستنشن چسب کراتین با استفاده از چسب و کراتین موها را نصب می کنند. چسب کراتین نوعی ماده بی ضرر بوده که باعث تشکیل ساختار مو می شود. این روش برای جلوی مو، موهای نازک و کم پشت بسیار مناسب می باشد. این روش برای خانم هایی که دوست دارند موهایشان طبیعی به نظر برسد مناسب است.

اکستنشن های مو دوختی

اکستنشن مو به روش دوخت از بهترین روش اکستنشن مو می باشند. در این روش از هیچ گونه مواد شیمیایی و حرارتی استفاده نشده و به همین دلیل کوچکترین آسیبی به موها وارد نخواهد شد. در این روش موهای سر را به شکل آفریقایی بافته و اکستنشن را با استفاده از نخ و سوزن های مخصوص این اکستنشن ها بر روی مو نصب می شود. این روش برای انواع سایزهای مو مناسب بوده و به دلیل عدم استفاده از چسب، موها می توانند به صورت آزادانه حرکت کنند.

 

مرکز زیبایی اکستنشن مو در تهران

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای مشاوره یا تعیین وقت با ما تماس بگیرید

 

اکستنشن های مو به شیوه بافت خطی

این نوع از اکستنشن ها برای بلند کردن موهای پرپشت بسیار مناسب می باشد. در این روش موها از پایین به قسمت های بافته شده اضافه می شود.

 

اکستنشن های مو چسبی

اکستنشن مو با نوار چسب ا به دلیل نصب راحت از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این روش به دلیل نگهداری سخت برای موهای بلند، برای بانوانی که دارای موهای کوتاه هستند،بسیار مناسب می باشد.

اکستنشن های مو حرارتی

در روش اکستنشن حرارتی برای قرار دادن آن ها بر روی موهای طبیعی از یک دستگاه حرارتی استفاده می شود. در این روش به دلیل رشد موهای طبیعی لازم است که پس از دو الی سه ماه محل قرارگیری اکستنشن را تعویض نمایید.

اکستنشن های مو متصل به هم

این روش اکستنشن طرفداران زیادی دارد. از کراتین و چسب و گیره برای قرار دادن این نوع اکستنشن استفاده می شود. بهتر است نصب این اکستنشن به دست یک فرد حرفه ای انجام شود زیرا در صورتی که به طور درست بر روی موها نصب نشود ممکن است به موها آسیب وارد کند. برای نصب این روش زمان بیشتری مورد نیاز است.

 

اکستنشن های مو با گره

در اکستنشن مو با گره به وسیله گره خاص به ریشه مو وصل می شود. دوام این روش پایین تر از روش های دیگر می باشد.

اکستنشن های مو چسب کراتین

چسب کراتین محلولی بی ضرر بوده که جلوی سر قرار داده شده و تارهای بسیار نازکی دارد. در این روش محلول در قسمت بالای ریشه زده شده و به وسیله گیره موهای طبیعی و مصنوعی با حرارت به هم می چسبند. با استفاده از توضیحات بالا شما می توانید بهترین و مناسب ترین روش را برای موهای خود انتخاب نمایید.  اما موهای طبیعی انسان طرفدار زیادی در بین افراد دارد زیرا این اکستنشن ها بسیار طبیعی بوده و از این رو این نوع اکستنشن گران تر از دیگر اکستنشن ها می باشد اما این گرانی هرگز باعث پشیمانی شما از خرید این اکستنشن نخواهد شد.

اکستنشن ها دارای طیف وسیعی از رنگ ها بوده و شما می توانید رنگ خاصی را انتخاب کرده و به عنوان های لایت در بین موهای خود قرار دهید. ولی طبیعی شدن این نوع اکستنشن به میزان مهارت آرایشگر نیز بستگی دارد. آرایشگر باید حرفه و تجربه این کار را داشته و بتواند این نوع اکستنشن را به شکل طبیعی در لابلای موهای شما قرار دهد.

برای اتصال این مو روش های گوناگونی وجود دارد. یکی از ساده ترین شیوه ها، این گونه می باشد که نخست یک دسته اندک از موهای خود را جدا کرده و مقداری بالاتر از ریشه موها، چسب مخصوص مالیده شده و سپس یک دسته از اکستنشن بر روی آن ها قرار می دهیم. سپس توسط گیره و یا انبر مخصوص، اکستنشن ها به هم فشرده شده و به وسیله حرارت انبر، این حرارت چسب را آب کرده و سبب چسبیدن موهای طبیعی و موهای مصنوعی به هم می شوند.

یکی از  بهترین روش های اکستنشن مو ، اکستنشنن با کراتین می باشد زیرا مواد موجود در آن به موها آسیبی وارد نکرده و طبیعی به نظر می رسد. در این روش در مرحله اول، در قسمتی از سر یک خط صاف ایجاد کرده و به میزان مورد نظر چسب کراتین بر روی دستگاه قرار داده و اندکی به سر مو اضافه می کنیم و بر روی قسمت های در نظر گرفته شده قرار می دهیم. حجم موی اکستنشن بایستی مطابق با موی شخص شما انتخاب شود و بایستی فاصله آن ها به اندازه نیم سانت باشد. اما می توان به صورت قطعی عنوان کرد بهتر است برای نتیجه بهتر اکستنشن به یک متخصص مراجعه کنید. زیرا طبیعی شدن، ماندگاری و عدم آسیب دیدن موها به میزان مهارت آرایشگر بستگی دارد. در صورتی که به دنبال آرایشگر ماهر و با تجربه هستید پیشنهاد ما مراجعه به کلینیک زیبایی تهران کراتینه می باشد. این مرکز دارای آرایشگران بسیار حرفه ای بوده و با تخصص و مهارت خود باعث نتیجه بهتر اکستنشن می شوند.

 

میزان ماندگاری اکستنشن ها

میزان ماندگاری اکستنشن ها حدودا بین۳ الی ۶ ماه می باشد ولی این زمان با توجه به نوع اکستنشن، میزان مهارت آرایشگر، کیفیت مواد و اکستنشن و میزان مراقبت های پس از نصب اکستنشن کم و زیاد می شود.

 

آیا می توان اکستنشن را از روی مو برداشت؟

یکی از دغدغه های افراد این سوال است که آیا می توان اکستنشن را از مو جدا کرد؟ در جواب این سوال باید بگوییم بله. اکستنشن ها را می توان به راحتی از روی موها جدا کنید ولی بهتر است این کار توسط یک آرایشگر ماهر انجام شده تا آسیبی به موهای شما وارد نشود.

 

چه کسانی باید از اکستنشن استفاده کنند؟

اکستنشن ها برای خانم هایی که دوست دارند موهای پرحجم و پرپشت داشته باشند بسیار مناسب می باشد. همچنین بانوانی که دارای موهای نازک هستند می توانند از اکستنشن ها استفاده کنند.

 

آیا اکستنشن مو درد دارد؟

در جواب این سوال باید بگویم خیر اکستنشن مو درد ندارد ولی ممکن است به علت زیاد شدن حجم موها کمی احساس ناراحتی کنید اما به مرور زمان عادت خواهید کرد.

نحوه شستشوی اکستنشن ها

تا پنج روز پس از نصب اکستنشن ها از شستشوی موهای خود خودداری نمایید. و پس از آن هنگام حمام کردن باید موها را به آرامی از بالا به پایین بشویید.

از چنگ زدن موها بپرهیزید زیرا باعث به هم ریختگی اکستنشن ها می شود. همچنین از ماساژ دادن موها با حوله اجتناب کنید.

چگونه یک اکستنشن مناسب برای موی خود انتخاب کنیم؟

ابتدا باید برای انتخاب نوع اکستنشن موهای خود را در نظر بگیرید.

نوع آرایشگر تاثیر بسزایی در نتیجه کار دارد بنابراین باید اکستنشن را به دست آرایشگر ماهر بسپارید.

مواد مورد استفاده و کیفیت اکستنشن نیز یکی از ملاک های انتخاب اکستنشن مناسب می باشد.

بهترین روش اکستنشن مو

بهترین روش اکستنشن مو مردانه

اکستنشن مو مردانه را با گره زدن موها و یا با چسب و کراتینه های طبیعی انجام می دهند، جنس موی اکستنشن باید با موی فر هم خوانی داشته باشدو هم رنگ آن باشد. این اکستنشن ها در لابه لای موها قرار می گیرند.

بهترین روش اکستنشن مو

هزینه اکستنشن های مو

قیمت اکستنشن های مو با توجه به عواملی همچون نوع اکستنشن، مقدار مورد نیاز، دستمزد آرایشگر، موقعیت مکانی و … تعیین می شود. جهت اطلاع از هزینه های اکستنشن مو می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با مرکز تهران کراتینه تماس گرفته تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.

بهترین روش اکستنشن مو

چرا تهران کراتینه را انتخاب کنیم؟

آرایشگران تهران کراتینه به دلیل شناختی که از اکستنشن ها دارند می توانند بهترین روش اکستنشن مو برای شما انتخاب کنند. همچنین این افراد با استفاده از تخصص و مهارت خود در این زمینه می توانند به طبیعی شدن بیشتر اکستنشن ها کمک کنند. این مرکز بهترین مواد و با کیفیت ترین اکستنشن را برای موهای شما استفاده می کنند. آرایشگران تهران کراتینه با تحربه ای که دارند می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اکستنشن ها را بر روی موهای شما قرار دهند.

بهترین روش اکستنشن مو

سالن زیبایی تهران کراتینه

سالن زیبایی تهران کراتینه دارای آرایشگران ماهر و با تجربه بوده و در همه روش های زیبایی تخصص دارند. این افراد با توجه به مهارت و شناختی که از انواع اکستنشن ها دارند می توانند بهترین روش اکستنشن مو برای شما انتخاب کنند. برای مشاوره و رزرو نوبت می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با این مرکز تماس حاصل نمایید. یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه کراتینه مو می باشد.

مرکز زیبایی اکستنشن مو در تهران

زیر نظر سرکار خانم مهرناز بیگی، متخصص اکستنشن مو

برای مشاوره یا تعیین وقت با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.