نکاتی مهم در رابطه با اکستنشن مو مردانه

مو در زیبایی و تناسب چهره نقش مهمی دارد. بسیاری از افراد از کم پشتی مو رنج می برند. اکستنشن مو به طور کلی برای افرادی به کار می رود که می خواهد موهایشان بلند تر و یا پر پشت تر شود. این روش ابتدا در میان خانم ها جا افتاده بود و خدمات آن منحصر به بانوان می شد، اما با گسترش این روش، اکستنشن مو مردانه هم بر سر زبان ها افتاد. امروزه افراد بسیاری برای افزایش حجم موهایشان از اکستنشن مو برای آقایون استفاده می کنند. در ادامه درباره ی جنس، قیمت و چگونگی نصب اکستنشن توضیحاتی ارائه خواهید کرد.

 

اکستنشن مو مردانه فقط برای موهای بالای 10 سانتیمتر

و موهایی که کم پشت نیستند در این مرکز انجام می شود.

اکستنشن مو مردانه چیست؟

به فرآیند پرپشت کردن، بلند کردن مو و اضافه کردن مش و های لایت در لا به لایه موهای طبیعی خود فرد بوسیله ی الیاف موی مصنوعی و یا موی طبیعی اکستنشن مو گفته می شود. اکستنشن راه حل بسیار خوبی برای زیبا تر کردن صورتتان است اما باید توجه کنید که در این عمل از موهایی با جنس مناسب استفاده شود و عملیات نصب آن توسط یک متخصص انجام شود. اگر تمامی مراحل به درستی طی شوند شما در یک جلسه به بهترین نتیجه دست خواهسد یافت. تهران کراتینه در سالن آمرفی با مدیریت مهرناز بیگی آماده ی ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان کرامی است.

 

اکستنشن مو مردانه در تهران

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، این روزها اکستنشن مو در بین آقایان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. نحوه ی نصب اکستنشن برای مرد ها از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا معمولا موهایشان کوتاه است و افرادی که موی کم پشت دارند اقدام به استفاده از این خدمات می کنند. بنابراین جنس مو و نحوه ی نصب آن باید به گونه ای باشد که مانند سایر قسمت های طبیعی به نظر برسد و زیبایی چهره را افزایش دهد. برای دست یافتن به بهترین نتیجه به دستگاه های به روز دنیا و استفاده از مواد درجه یک با مارک های استاندارد نیاز است. تهران کراتینه با کادری برجسته و مواد عالی و در با بهترین امکانات خدمات اکستنشن موی آقایان را انجام می دهد. حتی برای آقایانی که دارای موهای کوتاهی هستند اکستنشن موی کوتاه مردانه نیز توسط تهران کراتینه انجام می شود.

 

 اکستنشن مو مردانه مناسب چه کسانی است؟

تمامی افرادی که درای موهای کمی هستند و یا از حجم موی خود ناراضی اند می توانند از این روش برای افزایش تراکم موهایشان استفاده کنند. روش اکستنشن مو بعنوان یک راه حل دائمی و برای تمام عمر پیشنهاد نمی شود، اما برای داشتن ظاهری زیبا در کنار درمان می تواند مکمل خوبی باشد. البته توجه داشته باشید که اگر موهایتان به یکباره شروع به ریختن کرده است این روش مناسب شما نمی باشد و باید پیش از هر اقدامی به پزشک مراجعه کنید تا درمان شوید.

 

جنس اکستنشن مو برای آقایان 

جنس مویی که در اکستنشن استفاده می شود  دو نوع دارد.

 

✔ موی طبیعی

به کارگیری موی طبیعی در اکستنشن جلوه ای طبیعی و بسیار زیبا به مو می دهد. اگرچه قیمت آن تا حدی بالا می باشد اما قابلیت شست و شو و حراریت پذیری بالاتری دارد. همچنین می توانید با خیال راحت آن را رنگ یا هایلایت کنید. موهای طبیعی سبکی بیشتری دارند و تشخیص آن به مراتب سخت تر از انواع دیگر است. بهترین روش برای تشخیص موی طبیعی آتش زدن چند تار از آن است. اگر کز خورد و بوی سوختگی گرفت بدانید موی طبیعی است. ماندگاری اکستنشن طبیعی بین 3 تا 6 ماه متغیر است و با توجه به جنس و میزان رشد موی اصلی خود فرد در زمان متفاوت می باشد. در هر حال موها ی اکسنمشن شده هر یک ماه و نیم باید توسط متخصص بازبینی شود تا از سلامت موهایتان اطمینان حاصی کنید.

✔ موی مصنوعی

 در بسیاری از موارد از موهای مصنوعی برای اکستنشن مو مردانه استفاده می شود. اگر از موی مصنوعی استفاده می کنید بهتر است بیشتر 22 سانتی متر نصب نکنید زیرا سنگین شده و به پوست سرتان آسیب می رساند. البته در آقایان بیشتر بین پنج تا 10 سانت نصب می شود.

مهم ترین مزیت اکستنشن موی مصنوعی قیمت مناسب آن است که بسیاری از افراد ا به استفاده از آن روی آورده اند. اما اگر موهایتان ضعیف است  بهتر است موی طبیعی در اکستنشن استفاده کنید. از دیگر مزایای دیگر موی مصنوعی می توان به تنوع بالای آن اشاره کرد. طرح ها و رنگ های مختلف آن به هر مدل و رنک مویی می آید. بهتر است اکستنشن را بیشتر از 3 ماه نگه ندارید زیرا رشد مو  بعد از این بازه ی زمانی مشخص باعث کرک شدن و گره خوردن موها خواهد شد. دوام این موها در برابر حرارت کمتر بوده و در صورت استفاده ی دائم از اتوی مو درخشش خود را از دست خواهند داد. اگر می خواهید موهایتان را اتو کنید از اتوی موی استاندارد و با درجه یپایین استفاده کنید.

برای خواندن مقاله فواید کراتینه مو  اینجا را کلیک نمایید.

 

انواع اکستنشن مو مردانه

✔ اکستنشن مو موقت

این نوع اکستنشن می تواند بصورت روزانه و یا هفتگی تعویض شود. نصب آن بسیار راحت بوده و بوسیله ی سنجاق، چسب و یا کلیپس انجام می شود. البته این مورد برای آقایان کاربرد چندادنی ندارد.

 

✔ اکستنشن مو نیمه دائم

این شیوه بین 6 تا 8 هفته ماندگاری دارد و بصورت چسبی لا به لای موهایتان کار می شود. این نوع نیز بیشتر بزای خانم ها بکار می رود چرا که در حالتی که موها کوتاه باشد مصنوعی بودن آن تا حدی قابل تشخیص خواهد بود.

 

✔ اکستنشن مو دائم

این روش ماه ها ماندگاری داشته و با ترمیم حالت طبیعی خود را حفظ خواهند کرد. برای نصب مو در اکستنشن دائم دسته های مو در حجم های بالا به موی اصلی و طبیعی فرد اضافه می کنند تا پرپشت تر به نظر برسد.

چگونگی نصب اکستنشن مو مردانه

زمان نصب اکستنشن دائمی مو مردانه با توجه به نحوه ی نصب و تراکم مو فرق دارد.  بطور کلی سه شیوه برای نصب موها وجود دارد.

✔  اکستنشن سرد: در این روش موهای طبیعی و یا مصنوعی بصورت دسته دسته توسط چسب گیاهی کراتین بی رنگ به موهای اصلی اضافه می شوند.

✔ حلقه: ممکن است برای متصل کردن مو به ریشه ی موهای اصلی از حلقه استفاده شود. این شیوه معمولا در موهایی که بافت ضخیمی دارند بکار برده می شود.

✔  اکستنشن گرم : در این روش موهای مصنوعی را بوسیله ی یک  پنس گرم ‌شده  و کراتین  به موی اصلی اضافه می شود.

 

چکونه موها اکستنشن شده را بشوییم و خشک کنیم؟

پیش از استحمام موهایتان را شانه کنید تا گره های آن باز شود و بصورت یکدست درآید. موهایتان را تقسیم کنید و هربار یک قسمت از آن را برای شست و شو زیر آب ببرید. برای شست و شوی آن از مواد شوینده ی استاندارد و توصیه شده و البته به اندازه استفاده کنید. به هیچ وجه اقدام به چنگ زدن به موهایتان و یا مالش آن نکنید. کافیست  حجم مو ها را به آرامی از بالا به پایین فشار دهید تا کاملا شسته شوند. بعد یا سرتان را عقب بگیرید و به زیر دوش بروید و یا قیمت های مختلف آن را به نوبت شست و شو دهید. پیش از خشک شدن موهایتان پس از استحمام از نرم کننده ی مو استفاده کنید و فقط نوک موهایتان را نرم کننده بزنید زیرا نرم کننده نباید به محل نصب اکستنشن برخورد کند. برای خشک کردن موهای اکستنشن شده ابتدا باید حوله را دور موها بیاندازید و با فشار دادن حوله خیسی آن را بگیرید و خشک کنید. بعد به آرامی با سشواری که سرش را رو به پیین نگهداشته اید آن را خشک کنید. می توانید ابتدا با دستتان گره های ایجاد شده را باز کرده و بعد به آرامی و در یک جهت موهایتان را شانه کنید.

مراقبت های قبل از اکستنشن مو مردانه

پیش از انجام اکستنشن موهایتان را با یک شوینده ی خوب شست و شو دهید تا چربی نداشته باشند. بهتر است موهایتان بین 5 تا 7 سانتی متر باشد زیرا هرچه مو بلند تر باشد، نصب اکستنشن با سهولت بیشتری انجام می گیرد. با این حال اگر موهیتان کوتاه هم باشد این عملیات با مشکل مواجه نخواهد شد. اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید مقداری از موهایتان را به آرایشگر بدهبد تا بهترین رنگ و جنس اکستنسن را برایتان انتخاب کند.

مراقبت های بعد از اکستنشن مو مردانه

زمانی که می خوابید موهایتان ارا بالای سرتان جمع کنید تا موهایتان گره نخورد و در زمان های عادی نیز وقتی موهایتان باز است با انگشت قسمت های انتهایی آن را از هم جدا کنید تا گره نخورد. موهایتان را به کمک یک برس نرم از پایین به بالا شانه کنید و هرگز از ریشه یعنی قسمتی که اکستنشن نصب شده است شانه نزنید. هرگز از تافت و حالت دهنده های سیلیکونی استفاده نکنید چون باعث باز شدن موهای اکستنشن شده خواهد شد.

بهترین روش اکستنشن مو مردانه

ممکن است مراکز بسیاری در تهران و سایر شهر ها برای اکستنشن موی آقایان وجود داشته باشند. با این حال بهتر است جایی را انتخاب کنید که با بهترین دستگاه ها و با کیفیت ترین خدمات فعالیت می کنند. اکستنشن مو هرچند یک یوه ی دائمی است اما از حساسیت بالایی برخوردار است و اگر به دست افراد کاربلد انجام نشود اصلا طبیعی جلوه نخواهد کرد. ما از حساسیت ها و جوانب این کار آگاهی داریم و می توانیم بهترین خدمات را با در نظر گرفتن شرایط و خواسته های شما به شما ارائه کنیم. تهران کراتینه  با سابقه ی کار و تیمی قوی که سرپرستی آن به عهده ی مهرناز بیگی است زیبایی را به شما هدیه می کند.

 

برای خواندن مقاله بهترین مواد کراتینه مو اینجا را کلیک نمایید.

 

هزینه اکستنشن مو مردانه

قیمت اکستنشن مو مردانه به عوامل مختلفی بستگی دارد که چهار عامل مهم آن را برایتان بیان می کنیم.

✔ جنس اکستنشن مو: بسته به اینکه می خواهید از موی طبیعی استفاده کنید و یا موی مصنوعی، قیمت متفاوت خواهد بود. به طبع قیمت موی طبیعی بالاتر است و موی مصنوعی قیمت بهتری دارد.

✔ حجم و طول مو: هرچه مقدار و اندازه ی مو بیشتر باشد، قیمت آن هم بالاتر می زود. البته این امر برای آقایان مقرون به صرفه است چرا که اکستنشن موی کوتاه بسیار ارزان تر در می آید.

✔ رنگ مو: رنگ مو هم در قیمت آن تاثیر گزار خواهد لود. یعنی اگر رنگ اکستنشن مال خودش باشد گران تر از زمانیست که اکستنشن ها رنگ شده باشند.

 بطور کلی قیمت اکستنشن مو مردانه مشخص نیست و طبق معیار ها و خواسته های هر فرد متفاوت است. با این حال هرجه ای مو طبیعی تر به نظر برسد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. برای اطلاعات از قیمت های منصفانه و برخورداری از بهترین کیفیت با کادری مجرب با شماره ی ما که در سایت درج شده است تماس بگیرید.

 

اکستنشن مو مردانه فقط برای موهای بالای 10 سانتیمتر

و موهایی که کم پشت نیستند در این مرکز انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.