کراتینه نانو گلوبال چیست ؟

یکی از محصولات جدیدی که توسط متخصصین آمریکایی تولید شده است و در بین خانم‌ها طرفداران بسیار پیدا کرده است کراتینه نانو گلوبال Nano Global است. در این روش مدرن موهای آسیب دیده را ترمیم و صاف می‌کند. این روش کراتینه کردن مو جدید است و بعضی از افراد معنای فتوی آن را نمی‌دانند. کلمه گلوبال به معنی جهانی است، اما وقتی همین کلمه در کنار کراتینه قرار می‌گیرد معناهایی همچون: بازسازی، ضخیم سازی، احیای مو، ابریشم سازی، لختی و صافی مو، برطرف کردن وز مو پیدا میکند، که برای ترمیم هر کدام از این موارد نیاز به استفاده از مواد متناسب با خود دارد. مواد تشکیل دهنده گلوبال مو کاملا طبیعی و ارگانیک هستند و مواد شیمیایی در آن به کار نرفته است و کاملا بدون بو و گاز هستند.

 

کراتینه نانو گلوبال یک روش بسیار ساده و راحت جهت صاف کردن موها است. در این روش علاوه بر اینکه موها صاف و براق می‌شوند خاصیت درمانی نیز دارد یعنی با این روش خلاقانه به طور کامل موها آبرسانی می‌شوند و پیاز مو را نیز تقویت و از ریزش موها جلوگیری می‌کند و باعث ترمیم موهای آسیب دیده می‌شود. نانو کراتین یک روش جدید در به کارگیری خواص مواد است و نام نانو کراتین از کلمه نانو مولکول های کراتین اقتباس شده است. یک نانومتر برابر است با یک میلیاردم متر، یعنی هجده هزار بار از یک تار موی انسان کوچکتر است و با گذاشتن این مواد بر تار موی فرد، مواد استفاده شده در کوچکترین و ریزترین شیارهای مو نفوذ خواهد کرد.

استفاده از مواد کراتین برای صاف و قوی کردن تار مو و همچنین نرم کردن موها بکار برده می‌شود، که با استفاده از روش کراتینه نانو گلوبال مولکول های نانوکراتین که بسیار ریز هستند روی موها اسپری می‌شود، که با این عمل شیارها و منافذ خالی مو را پوشش داده و باعث تقویت و ترمیم تار مو، و همچنین موها نرم و لطیف و ابریشمی می‌شوند و حالت پذیری و انعطاف پذیری موها بعد از نانو کراتینه کردن بیشتر شده و بسیار براق می‌شوند. انواع دیگر ترمیم مو مانند بوتاکس مو و کراتینه مو نیز انجام می‌شود، اما مولکول های استفاده شده در این روش‌ها بزرگ‌تر بوده، و مانند نانو کراتین که تمام مو را با مولکول های ریز خود پوشش می‌دهد، شکستگی های مو را پر نمی‌کنند.

 

 

طریقه استفاده کراتین گلوبال

موها با کراتین شدن بسیار زیبا و براق می‌شوند، از این روش می‌توان برای هر نوع مویی مانند موهای فر شده و یا موهایی خوابیده، موی هایلایت شده، رنگ شده و یا نرم و دست نخورده استفاده نمود. در این روش ابتدا موادگذاری روی ساقه مو انجام می‌شود که مدت موادگذاری حدود 1.5 ساعت الی 3 ساعت به طول می‌انجامد، که این زمان بستگی به ضخامت موهای فرد دارد. بعداز اینکه موادگذاری انجام شد برای جذب بیشتر کراتین و تاثیرگذاری مواد، مو را به مدت 30 دقیقه رها می‌کنیم. بعد از این مرحله موها را با سشوار و یا دستگاه‌های مخصوص به این کار و یا موها را اتوکشی می‌شوند، که در این فرآیند موها حالت گرفته و مواد کراتین بهتر جذب موها می‌شوند.

پس از اتمام کار کراتینه مو گلوبال بهتر است دو الی سه روز از موها به خوبی مراقبت شود. مراقبت موها پس از کراتینه کردن بدین صورت است که از شانه کردن آن‌ها، گیره زدن، جمع کردن موها، اتو کردن و کارهایی که به مو آسیب می رساند، پرهیز کنید. از تمام وسایل مربوط به مو مانند شانه، گیره و غیره از نوع فلزی آن استفاده ننمایید. کراتینه کردن مو مرحله اول است، و مرحله دوم آن مراقبت از موها پس از کراتینه گلوبال است، که بسیار حایز اهمیت است. حتما برای شستن موها پس از هایلایت و کراتینه کردن موها، از شامپوهای توصیه شده آرایشگرتان استفاده نمایید، و حتما به نکاتی که برای مراقبت به شما توضیح داده می‌شود عمل کنید، زیرا مراقبت بعد از کراتینه مهم بوده و اگر به نکات عمل نکنید، نتیجه‌ای مطلوب نخواهد گرفت.

 

برای خواند مقاله آموزش گام به گام کراتینه مو اینجا را کلیک نمایید.

مزایای کراتینه گلوبال مو:

امروزه بسیاری از خانم‌ها به دنبال زیباتر کردن موهای خود هستند و سعی می‌کنند از موهای خود به بهترین مراقبت کنند و اگر آسیبی به آن‌ها رسیده است با روش‌ها و متد جدید این مشکل را رفع کنند. یکی از بهترین روش‌های ترمیم موهای آسیب دیده و ترمیم آن‌ها روش کراتینه نانو گلوبال مو است، که علاوه بر این‌که موها را صاف و زیبا جلوه می‌دهد.

 

مزایای دیگری نیز دارد که به شرح ذیل می‌باشند:

با روش کراتینه گلوبال مو پیاز مو را تحریک کرده و باعث تقویت آن می‌شود. در ضمن با تحریک شدن پیاز مو و پوست سر گردش خون در سر بهبود پیدا کرده و گردش خون بهتر انجام می‌شود.

✔ بسیاری از افراد هستند که موهای آنان دچار کاهش شدید ویتامین می‌شود، یکی از بهترین روش‌های تامین ویتامین موها همین روش کراتینه گلوبال مو است زیرا درون این مواد ویتامین های لازم برای مو وجود دارد و با این روش می‌توان کمبود ویتامین مو را جبران نمود.

 

✔ بعضی از موها خشک و بعضی از موها دارای چربی هستند و بسیاری از خانم‌ها از چرب بودن موهای خود ناراحت هستند، برای رفع این مشکل می‌توان از همین روش کراتینه نانو گلوبال مو استفاده نمود که با این روش چربی موی سر تنظیم شده و مانند قبل چرب نیستند.

✔ دکلره کردن موها باعث آسیب رساندن به آن‌ها می‌شود، که بسیاری از خانم‌ها بخاطر آسیبی که پس از دکلره کردن به موها می‌رسد ترجیح می‌دهند موهای خود را دکلره نکنند. اما در روش نوین شما با خیال راحت موهای خود را دکلره نمایید و پس از آن گرایانه گلوبال مو را انجام دهید تا موهای آسیب دیده شما را به راحتی ترمیم کرده و از زیبایی موهای خود لذت ببرید.

✔ کراتینه گلوبال مو حالت درمانی دارد. یعنی اگر شما در سر خود قارچ دارید و یا احساس خارش می‌کنید با این روش به‌طور کامل می‌توانید، قارچ و خارش را برطرف کنید.

✔ یکی دیگر از مزایای کراتینه نانو گلوبال مو، استفاده نکردن از وسایلی مانند سشوار و اتوی مو است. زیرا استفاده مکرر از این وسایل موجب آسیب زدن به موها می‌شود، درصورتی که اگر موهای شما کراتینه باشد، موهایی صاف و ابریشمی دارید که دیگر نیازی به استفاده چنین وسایلی نیست. همانطورکه ذکر شد روش کراتینه گلوبال مو یک روش درمانی است و اگر موهای شما دارای موخوره است با استفاده از کراتینه کردن موی خود دیگر نیازی نیست از قد موهای خود کوتاه کرده تا این مشکل را برطرف کنید، زیرا با استفاده از کراتینه گلوبال مو میخوره ها از بین می‌روند. اگر ریزش مو دارید و یا از شوره سر رنج می‌برید، با کراتینه گلوبال مو که دوام آن پنج تا شش ماه است، در این مدت دیگر از شوره سر و یا ریزش مو خبری نیست.

 

برای خواند مقاله فواید کراتینه مو  اینجا را کلیک نمایید.

 

ماندگاری کراتینه نانو گلوبال 

کراتینه نانو گلوبال مو حدود شش ماه ثابت است و دوام دارد و شما در این مدت نیازی به وسایل دیگر برای زیبا کردن موهای خود نخواهید داشت و در این مدت دارای موهای زیبا، شفاف، ابریشمی و براق هستید. پس اگر به زیبایی خود اهمیت می‌دهید این روش را فراموش نکنید. با روش غلط کراتینه کردن مو، شما رطوبت موهای خود را از دست خواهید داد، درصورتی که اگر زیر نظر متخصصان این کار مانند سالن تهران کراتینه، موهای خود را کراتینه گلوبال کنید، رطوبت موهای شما تنظیم شده و از بین نمی‌رود و آبرسانی موهای شما به درستی انجام می‌شود. با کراتینه گلوبال مو ریشه موهای شما تحریک شده و شاهد افزایش رشد آن‌ها خواهید بود. بسیاری از موها بر اثر رنگ و مواد دچار آسیب دیدگی می‌شوند که با کراتینه گلوبال موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند. یعنی یکی از بهترین روش‌های شناخته شده برای ترمیم موهای آسیب دیده همین روش است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

 

تفاوت کراتینه گلوبال مو با سایر کراتینه ها:

کراتینه گلوبال مو به دلیل وجود مواد مرغوبی که در آن به کار رفته است یک روش کاملا درمانی برای ترمیم موهای آسیب دیده است در صورتی که کراتینه با روش‌های معمولی نه تنها مشکلات مو را برطرف نمی‌کند باعث آسیب دیدگی موها می‌شود، بالاخص اگر کسی بدون تخصص کافی کار کراتینه را انجام دهد، لطافت و زیبایی موها را از بین می‌برد. برخی از تفاوت‌های کراتینه را با کراتینه گلوبال مو را به اختصار توضیح می‌دهیم:

✔ آسیب دیدن مو: در روش کراتین معمولی، موها رطوبت خود را پس از چند بار شستشو از دست می‌دهند در صورتی که با روش کراتینه گلوبال مو موها رطوبت و شادابی خود را از دست نخواهند داد.

✔ خطر ابتلا به سرطان: مواد استفاده شده در سایر کراتین ها شیمیایی هستند و ممکن است سلول‌های سرطانی بدن را تحریک کنند، اما مواد کراتینه گلوبال مو کاملا گیاهی است و سلول‌های سرطانی را تحریک نخواهد کرد.

✔ افزایش ریزش مو: در روش کراتینه مو که از مواد شیمیایی استفاده می‌شود، این مواد باعث نازک شدن و ریزش مو می‌شوند که ممکن است این ریزش مو بر اثر حرارت اتو نیز باشد، اما در روش کراتینه گلوبال مو بخاطر مواد گیاهی استفاده شده نه تنها مو نازک و دچار ریزش نمی‌شود، بلکه باعث تقویت موها نیز می‌شود.

✔ حساسیت: حساسیت نیز یکی از مواردی است که ممکن است پس از کراتینه کردن با مواد شیمیایی به وجود آید، اما با استفاده از مواد کاملا ارگانیک کراتینه گلوبال مو توسط متخصصین تهران کراتینه هیچگونه حساسیتی برای شما به وجود نخواهد آمد.

شامپو کراتینه نانو گلوبال

بعد از انجام کراتینه بهتر است برای حفظ و نگهداری مواد کراتینه و همچنین برای سالامت مو ها از شامپو مخصوص استفاده شود. در صورتی که می خواهید از  قیمت شامپو نانو گلوبال می توانید از آرایشگر خود سوال کنید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهد.

 

عوارض گلوبال مو

در صورتی که پیش یک متخصص و آدم حرفه ای و با تجربه نروید و از مواد جنس خوب استفاده نشود ممکن است موهای شما دچار آسب شود و از بین بروند و دچار سوختگی شوند.

 

برای خواند مقاله معرفی بهترین برند کراتینه مو  اینجا را کلیک نمایید.

 

قیمت کراتینه نانو گلوبال

قیمت کراتینه مو به عواملی نظیر جحم موها کوتاهی و بلندی موها و همچنیم نوع موادی که استفاده می شود و دستمز آرایشگر کتفاوت خواهد بود برای کسب اطلاع از هزینه کراتینه نانو گلوبال می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با مجموعه تهران کراتینه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.