4.7/5 - (8 امتیاز)

کراتینه مو در شمال تهران 

کراتینه مو یک راه حل نیمه دائم برای کسانی است که موهای مجعد و گاه وز دارند.  بسیاری از افراد به موی فر خود علاقه ای ندارند و می خواهند بدون صرف وقت بسیار برای اتو کشیدن و یا استفاده از برس های حرارتی،  موهای صاف و بدون وز داشته باشند. کراتینه مو در شمال تهران توسط مجموعه تهران کراتینه با استفاده از کادری مجرب.

معرفی بهترین مجموعه کراتینه مو در شمال تهران و تمام نقاط اطراف آن 

گاهی دغدغه ی داشتن موهای صاف، باعث می شود افراد به استفاده زیاد از از وسایل حرارتی مانند اتو مو و سشوار روی بیاورند.  این اقدامات در نتیجه به ضعیف شدن و آسیب شدید به بافت مو خواهند شد. کراتینه مو راه حلی بسیار کارآمد برای این افراد می باشد.  کراتینه مو در الهیه و تمامی نقاط شمال تهران  نظیر:  تجریش ، نیاوران ، اقدسیه ، پل رومی ، ظفر ، درکه ، صاحبقرانیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، فرشته ، گاندی ، دزاشیب ، شهرک غرب ، اوین ، دروس ، مینی سیتی ، زرگنده ، آراج ، جماران ، دارآباد ، محمودیه ، آجودانیه ، سعادت آباد ، چیذر ، قلهک ، سوهانک ، لویزان ، داوودیه ، کامرانیه ، فرحزاد ، الهیه ، ازگل ، فرمانیه ، باغ فردوس ، جردن ، قیطریه توسط تهران کراتینه انجام می شود.

 کراتینه مو چیست ؟

در این روش از طریق موادی که روی مو زده می شوند،  موها جلوه ی درخشنده تر و صافی خواهند داشت. شاید در ابتدا فکر کنید در روش کراتینه ی مو عنصر اصلی کراتین یا صافی است اما این طور نیست.  امروزه در بسیاری از روش‌های احیا از طریق کراتین مو،  از مواد مغذی و دارای پروتئین مانند ذرت ، سویا و انواع ویتامین ها که برای ترمیم موهای آسیب دیده مفید هستند استفاده می شود.

 آیا کراتین مو مضر است؟

در دوره های قبل در بیس  صافی مو از طریق کراتینه، از  موادی که  شامل فرمالدئید و  گلیکول بودند استفاده می شد.  اما با گذشت زمان این روش‌ها به دلیل ضرر داشتن و عدم استاندارد بودنشان از نظر بهداشتی و ایمنی منسوخ شده و مواد جدیدی به جای آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که پیش از این به این موضوع اشاره شد،  امروزه از ویتامین‌ها و مواد پروتئین دار برای صافی مو استفاده میشود و هدف اصلی ضمن صاف شدن موها،  احیای آنهاست.  ترکیباتی مانند گلوکسیلیک اسید، کاربوسیستین و همچنین روغن های طبیعی در کراتینه  مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد کراتین مو چه چیز هایی هستند و کراتینه مو چگونه انجام می شود؟

برای صاف کردن مو از طریق کراتینه و همچنین احیای آن مواد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.  این مواد به لحاظ ظاهری با یکدیگر متفاوت اند اما عملکرد شیمیایی آن ها یکسان است.  موادی که در کراتینه مو وجود دارند، پیوند های هیدروژن را شکسته و با این کار شکل مو را تغییر میدهند.

 تیوگلی و کولیت آمونیوم  از مواد اصلی و ثابت در تمامی کراتینه ها می باشند.  برای کراتینه از دو ماده اصلی استفاده می شود. این مواد  کرم صاف کننده و تثبیت  کننده هستند که سبب صاف شدن تار های مو خواهند شد. در مرحله اول  صاف کننده مو  به مو های مورد نظر  زده میشود و بعد تثبیت کننده مورد استفاده قرار می گیرد تا نتایج را به صورت ثابت نگه دارد و حالت مو همانطور باقی بماند .

کراتین مو مردانه 

کراتینه مو فقط مخصوص خانم ها نیست بلکه  کراتینه مو آقایان نیز در بسیاری از آرایشگاه‌های مردانه انجام می‌شود.  مواد مورد استفاده برای صافی مو،  با توجه به این که  خواسته و نیاز شما چیست، متفاوت می باشند.  معمولاً دو نوع کراتینه برای موها در نظر گرفته می شود. در نوع اول ۶۰ درصد صافی و ۴۰ درصد احیای  موی شما مد نظر قرار می‌گیرد و در نوع دوم  ۴۰ درصد صافی و ۶۰ درصد احیا انجام می شود.

تفاوت کراتین مو با ریلکسر چیست؟

 این دو روش کاملاً متفاوت هستند.  کراتینه مو موقتی است و پس از مدتی، حدودا چند ماه، با شسته شدن از بین میرود و این درحالی است که ریلکسرها تاثیرات دائمی دارند.  تفاوت اصلی این دو مواد، مورد استفاده ی متفاوت آنهاست که نتایج متفاوتی نیز خواهند داشت.

 البته باید توجه کنید  ریلکسر ها  شیمیایی بوده و به ساقه مو شما آسیب می رسانند اما در نتیجه موهای شما صاف خواهد شد. در روش کراتینه منافذ با پروتئین ها پر می شوند و موها علاوه بر صاف شدن  و نرم و درخشان نیز می شوند.  اما نتایج آن بعد از چند ماه از بین می رود و نیاز به ترمیم و احیای دوباره خواهید داشت.

 

مدت ماندگاری کراتینه مو چقدر است؟

 پاسخ این پرسش می تواند با توجه به نوع موهای شما،  مواد به کار گرفته شده  برای کراتین مو و همچنین مراقبت های پس از انجام آن متفاوت باشد.  اما معمولاً کراتین‌مو بین 3 تا 5 ماه دوام دارد و بعد از آن باید برای احیای دوباره اقدام نمایید.

مزایای کراتینه مو در شمال تهران در مرکز تهران کراتینه:

محدودیتی ندارد

برای انواع مو مناسب است  و محدودیتی ندارد.  شما میتوانید به راحتی با هر نوع مویی که دارید از جمله فر، وز، صاف، حالت دار و حتی رنگ شده یا بدون رنگ از این روش برای صافی و درمان موهای آسیب دیده استفاده کنید.

 آسیب کمتر به مو 

 بسیاری از روشها به صورت سنتی موها را صاف می کنند اما آسیب های جبران ناپذیری  به ساقه ها و ریشه ی آن هم خواهند زد.  این روش اگرچه تا حدی مو را ضعیف میکند اما از روش های دیگر بهتر است و آسیب به آن کاملا موقتی می باشد.  در گذشته از مواد شیمیایی بسیاری برای صاف کردن مو به روش کراتینه استفاده می شده اما امروزه با اضافه کردن پروتئین ها و مواد مغذی برای احیای مو،  از این شیوه بسیار استقبال می شود.

حالت پذیری مو

 زمانی که مویتان را کراتین میکنید،  حالت پذیری آن هم بیشتر می شود و در نتیجه می توانید انواع مدل موهارا امتحان کنید.  گاهی برای حالت دهی بیشتر و مفید مجبور می شویم از وسایلی مانند اتو ی مو با درجه های حرارت بسیار بالا استفاده کنیم.  در صورتی که کراتینه مو را انجام داده باشید دیگر لازم نیست برای این کار و انرژی زیادی بگذارید و یا به موهایتان آسیب بزنید .

 

 نتیجه  رضایت بخش 

 موهای شما به هر میزان که فر، وز و یا  آسیب دیده باشد،  باز هم با این روش نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت.

مناسب برای خانمها و آقایان 

 روش کراتین برای  همه افراد قابل انجام است و محدودیتی از این نظر نخواهید داشت.  هر شخصی که خواهان موهای صاف و درخشان است می تواند از این روش برای دستیابی به هدف خود استفاده کند.

بدون عوارض جانبی می باشد 

 معمولا این روش اگر به شیوه درست و  توسط یک شخص باتجربه انجام شود، هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت.  توجه کنید استفاده از مواد شیمیایی بسیار زیاد میتواند آسیب‌های جدی بهموها وارد نماید و اگر کار خود را به دست افراد بی تجربه بسپارید، لازم نیست نگران این موارد باشید.  تهران کراتینه با سابقه درخشان و و کادری مجرب آماده ارائه هرگونه خدمات در این زمینه می باشد.

 

 بازیابی موهای آسیب دیده 

 همانطور که  در بخش های دیگر نیز به این نکته اشاره شد، در روش کراتینه مو حفره‌ها و ساقه ی مو را با پروتئین و موادی که برای صاف کردن مو استفاده می شود پر میکنند.  این کار باعث نرم تر شدن و براق تر شدن بافت مو می شود و وز موها را از بین می برد.

 

عوارض کراتینه مو 

برای کراتینه مو از مواد شیمیایی و مغزی نیز استفاده می شود. زمانی  که افراد  برای گرفتن نتیجه بهتر از مواد شیمیایی بیشتر در ترکیب مواد کراتین مو استفاده می کنند،  آسیب بسیار زیادی به موها وارد می شود.  انجام تمامی مراحل زیر نظر یک فرد با سابقه و  کاربلد می تواند تمامی عوارض این روش را از بین ببرد. در صورتی که  کراتینه مو  به صورت کامل و درست انجام شود نگرانی معنی نخواهد داشت.

نکته: کراتینه مو برای خانم های باردار ممنوع است  و اگر حساسیت یا آلرژی دارید باید پیش از انجام مراحل،  آن را با  آرایشگر خود در میان بگذارید تا مشکلی پیش نیاید.

هزینه کراتینه مو در شمال تهران 

  قیمت کراتینه مو در شمال تهران  با توجه به حجم موهای شما و همچنین  مواد مورد استفاده برای صاف کردن آن ها   متغیر است. کراتینه احیا و کراتینه مو را با بهترین قیمت و کیفیتی بسیار بالا انجام می دهد.  تهران کراتینه بهترین مرکز کراتینه مو در شمال تهران با مدیریت مهناز بیگی در زمینه  انواع اقدامات زیبایی به ویژه کراتینه مو فعالیت دارد.  جهت کسب اطلاع از هزینه ها می توانید با ما تماس بگیرید.


مراقبت های بعد از کراتینه مو

یکی از نکاتی که می‌تواند  صافی مو را تضمین کند و می تواند از آسیب رسیدن به ساقه ها جلوگیری کند، مراقبت های ویژه پس از کراتینه کردن مو است.

نکته اول

بهتر است هنگام خواب از بالش هایی با جنس ابریشم یا ساتن استفاده کنید.   این پارچه ها باعث می شوند رطوبت موحفظ شود و میزان اصطکاک بین مو و بالش کمتر باشد. در نتیجه از شکستگی مو جلوگیری خواهد شد.  این کار به براق و صاف ماندن مو نیز کمک می کند.  اگر موهایتان در اثر بدخوابی شکسته شده بودند می توانید با استفاده از یک اتوی سریع شکنندگی ها را از بین ببرید.

 نکته دوم 

 تا ۴ روز بعد از انجام کراتینه  موهایتان را دستکاری نکنید و همچنین از بستن آن با سنجاق یا کش خودداری کنید.  به مدت 3 روز نیز از خیس کردن موی سرتان جلوگیری کنید و اگر موهای تان  خیس شد  آن را  سریعاً با یک سشوار  خشک نمایید.

 

نکته سوم

 باید در انتخاب شامپو دقت زیادی به خرج دهید تا موهایتان در مدت زمان بیشتری صاف و براق بماند.  شامپو باید بدون سولفات سدیم باشد. رفتن به استخر و دریا نیز حالت مویتان را تحت تاثیر قرار می دهد.  در صورتی که خواستید برای شنا اقدام کنید ابتدا موهایتان را با استفاده از نرم کننده مو ماساژ دهید تا کلر وارد بافت آن ها نشود. البته بهتر است از نرم‌کننده‌هایی استفاده کنید که نیاز به آبکشی ندارند.

 با توجه به آنچه گفته شد  کراتینه مو یکی از روش های بسیار رایج برای احیا و صاف کردن مو می باشد که بدون محدودیت می تواند برای آقایان و خانم ها مورد استفاده قرار بگیرد.  انجام مراحل کراتین به تخصص نیاز دارد زیرا موی هر فرد  دارای   ساختار و بافت خاصی است است که مواد مختص به خود را لازم دارد.  تشخیص این کار تنها توسط یک فرد با تجربه و  متخصص ممکن می باشد.  زمانی که احیای موی خود را زیر نظر یک شخص کاربلد انجام می دهید؛ دیگر لازم نیست نگران عوارض جانبی آن باشید.

 

کراتینه مو در شمال تهران با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه

تهران کراتینه سابقه‌ای پر بار آماده ارائه انواع خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان گرامی می باشد.  این مرکز مجهز به بهترین دستگاه ها ی روز دنیا می باشد. در این مرکز برای انجام کراتینه صافی مو از مواد درجه یک استفاده می شود.  شما می توانید با خیال راحت زیبایی خود را به ما بسپارید.  برای انجام مشاوره  و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. این مجموعه از بهترین مواد کراتینه جهت کراتینه مو استفاده می نماید.

بهترین مرکز کراتینه مو در شمال تهران 

تهران کراتینه بهترین مرکز کراتینه مو در شمال تهران با مدیریت مهناز بیگی در زمینه  انواع اقدامات زیبایی به ویژه کراتینه مو فعالیت دارد. این مجموعه باکادری مجرب و حرفه ای  فعالیت می کند. همچنین تهران کراتینه سابقه‌ای پر بار آماده ارائه انواع خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان گرامی می باشد.  این مرکز مجهز به بهترین دستگاه ها ی روز دنیا می باشد. در این مرکز برای انجام کراتینه مو از مواد درجه یک استفاده می شود.  شما می توانید با خیال راحت زیبایی خود را به ما بسپارید.  برای انجام مشاوره  و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.